Аудіоказка за твором Івана Франка «Фарбований лис»

Друзі, пропонуємо Вам послухати чудову аудіоказку за твором Івана Франка «Фарбований лис». У казках всього світу лис звичайно дуже хитре створіння, що всіх надурить, і сам сухим з води вийде. Та не завжди, бо й найбільший на світі хитрун може сам себе перемудрувати, переоцінити чи втратити пильність, й тоді обдурені ним йому вже не попустять. Але тим-то такі персонажі й цікаві письменникам, що з них можна понавигадувати купу цікавих і захопливих сюжетів з натяком на світ людських стосунків.

Мабуть, не випадково лис є одним з найулюбленіших персонажів Івана Франка. Він його повідправляв до багатьох своїх творів, і всюди той потрапляє до дуже різних ситуацій, всюди викручується, всюди хитрує, та не завжди вдало. Творчість Івана Франка взагалі дуже різноманітна, це один з найбагатогранніших українських письменників. Є в нього й вірші, і проза, й історичні, й сучасні йому сюжети, і для дітей, і для дорослих, і патріотичні твори, і казки, і повісті, й оповідання. Однією з найяскравіших сторінок його творчості є збірка «Коли ще звірі говорили» з казками про тварин, і в багатьох із них центральним персонажем є лис. Сильніших він намагається обдурити, як-то вовка, а от зі слабших – позбиткуватися, як-то з їжака, рака, віслюка, журавля, дрозда, півня та інших птахів. Але якщо хитрування йому часто вдається, то збиткування над слабкими завжди обертається проти лиса – менші звірята завжди виявляються метикуватішими за рудого хвалька.

У які обставини людська уява не намагалася лиш поставити лиса! То він братається з іншими звірами, то йде у гості, то шукає компанію, щоб піти разом чимось поживитися, то навіть пливе морем, а то від байдикування шукає, до кого б прискіпатися і над ким би покпити. А у своїй казці «Фарбований лис» письменник посадовив свого головного героя у діжку з олійною фарбою через його надмірну самовпевненість. Та лис не був би лисом, якби не повернув цю халепу собі на користь.

Аудіоказка «Фарбований лис» буде цікавою і дорослим, і дітям. Запрошуємо Вас прослухати всією сім’єю цей чудовий твір!

Нагадаємо, що всі наші аудіокниги можна вільно завантажувати й розповсюджувати. Якщо бажаєте завантажити собі відеофайл, але не знаєте, як це робиться, перегляньте наші інструкції. Аудіофайл можна завантажити звідси.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту, натисніть Ctrl+Enter і запропонуйте свій варіант.

Відповідь до “Аудіоказка за твором Івана Франка «Фарбований лис»”

  1. Вадим сказав:

    Еммм…. А ви не пробували, записати аудіодоріжку, на мікрофон не за сто гривень із китаю? Те, як читаєте книгу, подобається, но тільки цей дешевий мікрофон, все портить…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *