Аудіокнига за оповіданням І. С. Нечуя-Левицького “Роковий український ярмарок”

I like this

Бажаєте почути давно забуту побутову лексику межі 19 і 20 сторіч? Почути з перших уст, як жила тоді Україна? Отже, для Вас – аудіозапис листа до однієї пані І. С. Нечуя-Левицького “Роковий український ярмарок”.

Нагадаємо, що всі наші аудіокниги можна вільно завантажувати й розповсюджувати. Якщо бажаєте завантажити собі відеофайл, але не знаєте, як це робиться, перегляньте наші інструкції. Аудіофайл можна завантажити звідси.

2 responses to “Аудіокнига за оповіданням І. С. Нечуя-Левицького “Роковий український ярмарок””

 1. Serpiko сказав:

  Дуже добре! Молодці!
  Олег, Ви мене знаєте. Пані Олено, пані Ірино – мої вітання. Справу ви розпочали добру і саме вчасно! Мене “виводить із себе” прийняття квот на українську мову!??? Як можна вводити квоти на українську мову? Ми де живемо??? Я, шановні панове, не буду у цьому коментарі та на вашому сайті вихлюпувати свої емоції, а запропоную вам певну співпрацю. З Олегом ми знайомі декілька років – спільні інтереси в сайтобудуванні. Одним з перших сайтів, розроблених мною, був сайт Державного історико-культурного заповідника “Нагуєвичі” http://kamenyar.info До 160-річниці Івана Яковича Франка я його повністю переписав і увів модуль інтернет-магазину та запропонував письменникам, поетам, митцям захист їх творів. Також на своєму сайті http://serpiko.info я спробував реалізувати проект Serpiko.Ukraine.E-book Одним словом, якщо вам цікаво – запрошую переглянути ці сайти і тоді подумаємо, як запропонувати відвідувачам, наприклад казки для дітей І.Франка у вашому виконанні через аудіокниги. Я думаю, що керіництво заповідника підтримає ідею розташування ваших уже готових аудіокниг на сайті.
  Успіху. Serpiko.

  • Олена сказав:

   Доброго дня!
   Дякую за Вашу пропозицію, якщо ми вирішимо нею скористатися, ми обов’язково з Вами зв’яжемось!
   Успіхів Вам також.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *