Аудіокниги українською

Аудіокниги українською мовоюПРОСЛУХАТИ НАШІ АУДІОКНИГИ МОЖНА ТУТ.

Ви любите слухати аудіокниги?

Цікава книга в добрій озвучці дарує справжню естетичну насолоду, захоплює, затягує у вихор думок і подій. Голос хорошого диктора посилює виразність авторських думок, залишаючи при цьому повний простір для Вашої візуальної уяви. Аудіокнига не може замінити паперову, втім, як і паперова – аудіокнигу. Це два різні способи сприйняття художніх творів, як, скажімо, кіно й театр.

Аудіокнига буде з Вами тоді, коли паперову з тих чи інших причин читати незручно чи неможливо. Голосові книги добре слухати, коли руки та очі зайняті, чи коли Ви хочете дати очам і тілу повний спокій. Крім того, вони ще й здатні допомогти нам покращити нашу мову.

Те, як ми говоримо, великою мірою залежить від того, що ми чуємо навколо себе. Почуті слова та фрази осідають в нашій підсвідомості, й потім при розмові спливають з неї назовні. Саме тому, коли ми довго з кимось спілкуємось, ми починаємо використовувати фрази свого співрозмовника, а він – наші. І коли україномовна людина постійно чує російську, деякі слова й граматичні конструкції так засідають в її підсвідомості, що витісняють українські, і вона починає вживати саме їх замість своїх рідних. Досить часто, коли з язика злітають російські слова, ми усвідомлюємо, що це стається випадково, й вони нам не рідні, але деякі з них вже починаємо сприймати як свої, тоді як свої забуваємо. Те ж саме відбувається і з російськомовними, коли вони часто чують українську – в їхню мову починають потрапляти українські слова. А тут ще й на ТБ моду завели: постійно перескакують з російської на українську й навпаки, створюючи в наших мізках мовну мішанину. Який же вихід, як цьому протистояти, як покращити свою мову? Вихід очевидний – слухати якомога більше гарної правильної мови. А де ж її ще можна почути в такій кількості, як не в аудіокнигах письменників, що чудово володіли українською?

Ми хочемо записати для Вас серію аудіокниг українських письменників і подарувати Вам ці записи абсолютно безкоштовно, щоб Ви могли їх слухати, насолоджуватись чудовими творами та покращувати одночасно свою українську мову. Разом з тим ми не маємо наміру порушувати авторські права, тому записати ми зможемо лише ті книги, на які дія авторського права вже спливла. За законом, авторське право втрачається через 70 років після смерті письменника – тоді його твори перестають вважатися власністю його нащадків, а перетворюються на загальнонаціональну спадщину. Під цю категорію підпадають всі українські класики та митці “розстріляного відродження”. А записати ми Вам хочемо саме ті книги, які Ви насамперед хотіли б почути. Розкажіть нам про них в коментарях до цієї статті, або через форму зворотнього зв’язку, і скоро Ви зможете почути свою улюблену книгу вголос.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту, натисніть Ctrl+Enter і запропонуйте свій варіант.

Оцінок: 8

5 responses to “Аудіокниги українською”

 1. Олег сказав:

  О, це дуже вдала і начасна ідея!

 2. Іван сказав:

  Не можу розібратися де ж аудіокниги

  • Живи українською сказав:

   Шановний Іване, перейдіть за посиланням на початку статті, щоб відкрити список аудіокниг. Ось він: http://liveua.in.ua/category/literatura/audioknyhy. Усі статті, починаючи з другої, містять відеозаписи аудіокниг. Ви можете завантажити собі будь-яку, яка Вам сподобається, у відео- чи в аудіоформаті (як це зробити, розповідається наприкінці кожної статті). Скоро ми додамо ще одну дитячу аудіокнигу, ну й звісно в майбутньому додаватимемо ще, що дитячі, що дорослі.

 3. Людмила сказав:

  Добрий день. Хотілося б послухати хороці книги українською в хорошому викоханні. , бо ,нажаль, все що є в інтернетпросторі – це або книга російською (і більшості російських авторів) або декілька книг українською в не завжди прийнятому виконанні , а то і відверто читаються якоюсь мовою -покручем, якщо ж якісно, то це ,як правило . українська класика , яку досвідчений читач і так вичитав неодноразово. Так українська книга ніколи не буде популярною. Побажання: розширюйте , будь ласка , мережу аудіокниги.Хотілося б прослухати твори сучасних українських п исьменників , хоча б із перших переможців конкурсу Коронації слова… Дякую

  • Живи українською сказав:

   Доброго дня!
   Сучасна література відомих письменників – це комерційний продукт, який можна придбати в Інтернет-крамницях. Ми працюємо тільки з творами, дія авторського права на які вже спливла (70 років по смерті автора), та з маловідомими, але цікавими письменниками. Піратських записів ми не викладаємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *