Створення українського клубу в Одесі

Стисло про ідею клубу: він має допомогти тим, хто хоче навчитися добре говорити українською мовою. Має складатися з двох відділків: розмовного і навчального. В розмовному ми будемо обговорювати найрізноманітніші теми, щоб призвичаїтися до української мови та подолати мовний бар’єр. В навчальному – працювати над нашими власними помилками та найбільш поширеними взагалі. Займатися можна буде або лише в одному з них, або в обох, за бажанням його учасників. Докладніше про ідею таких клубів читайте у статті: http://liveua.in.ua/ukr-club/ukr-club.html.

Запрошую тих, хто бажає взяти участь в організації та роботі цього клубу. Я можу вести в ньому заняття, маю досвід у викладанні мови, щоправда, іспанської й лише на індивідуальних заняттях, але добре розумію сам підхід до вивчення мови, що потрібно, щоб навчитися нею вільно розмовляти, позбавитись від стійких помилок, і уявляю, як саме варто було б проводити заняття в цьому клубі. Шукаю колег, що змогли б зайнятися організаторськими та іншими питаннями.

І звичайно також запрошую тих, хто мав би бажання вивчати та вдосконалювати свою українську мову у цьому клубі.

Отже, всіх зацікавлених в такому клубі в місті Одесі запрошую писати свої пропозиції та побажання в коментарі до цієї статті.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту, натисніть Ctrl+Enter і запропонуйте свій варіант.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *