Співпраця

Друзі, проект “Живи українською” запрошує  волонтерів, які люблять українську мову, добре розуміються на одній із тем, які висвітлюються на нашому ресурсі, й готові поділитися своїми знаннями з нашими читачами, а також деякі інші фахівці. Ми були б дуже раді співпраці з:

 • Авторами статей:
  • З української мови, що допоможуть читачам підвищити свій рівень грамотності, опанувати правопис, навчитися виявляти калькування і суржик.
  • З української літератури, що розповідатимуть про українських письменників та їхню творчість від класики до сучасності та про кращі переклади на українську мову.
  • З музики, що добре розуміються на українській музиці чи на деяких її напрямках і зможуть познайомити читачів з розмаїттям української музики, виконавцями та їхніми творами.
  • Що викладатимуть свою точку зору на різні аспекти та явища в суспільстві, пов’язані з українською мовою, а також ділитимуться власним досвідом використання української в різних сферах життя, братимуть інтерв’ю або запрошуватимуть поділитися власною думкою чи досвідом людей, що створюють продукти українською мовою, намагаються її використовувати в роботі чи в побуті, у психологів, філологів, літературознавців істориків тощо.
 • Редактором.
 • Веб-програмістом.
 • Графічним дизайнером.

Нам дуже важливо, щоб статті були цікавими, а складні матеріали – легкими для сприйняття. Якщо Ви маєте бажання поділитися своїми знаннями чи думками, але не знаєте, про що краще писати і як це подати, пишіть нам, разом обдумаємо і обговоримо.

Кожен учасник проекту зможе розповісти про свою власну діяльність, прямо чи непрямо пов’язану з українською мовою, на сторінці Команда проекту.

Отже, якщо Ви бажаєте долучитися до проекту, зв’яжіться з нами через форму Зворотнього зв’язку, обравши тему Співпраця: робота над сайтом, або пишіть за адресою info()liveua.in.ua.

Якщо просто Ви бажаєте поділитися своєю статтею, надсилайте нам свої творіння через форму: Надіслати статтю.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту, натисніть Ctrl+Enter і запропонуйте свій варіант.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: