Надіслати статтю

Бажаєте надіслати нам свою статтю? Чудово!

Як це зробити? Дуже просто!

Скопіюйте її у поле «Стаття» або вставте в MS Office, Libre Office чи Notepad і завантажте як приєднаний файл. Якщо Ви маєте ілюстрацію до своєї статті, надішліть її приєднаним файлом. Якщо не маєте, ми підберемо її самотужки на власний розсуд. Якщо Ви вставили зображення в MS Office чи Libre Office, обов’язково надішліть нам їх ще й окремо приєднаним файлом. Якщо хочете надіслати нам відео, завантажте його на відеосервіс (youtube чи інший) і вставте посилання в поле «Відео».

Примітка: Шановні автори! Ми публікуємо тільки статті, прямо чи непрямо пов’язані з українською мовою чи мовним питанням, або невеличкі художні твори (оповідання та есеї) сучасних українських письменників. В усіх інших випадках ми не зможемо викласти Вашу роботу на сайт лише через те, що вона написана українською мовою, якщо вона ніяк не відповідає тематиці сайту.

Сумніваєтесь, чи ми зможемо опублікувати Вашу статтю? Перегляньте сторінку Співпраця, де ми розповідаємо про можливі теми статей і ЧаПи (часті питання), де ми уточнюємо деякі нюанси. Все ще сумніваєтесь? Опишіть нам свою ідею чи надішліть статтю, якщо вона вже написана.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту, натисніть Ctrl+Enter і запропонуйте свій варіант.

Оцінок: 1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: