Надіслати статтю

 

Бажаєте поділитися цікавою статтею? Чудово!
Нижче ми розповімо, які статті ми приймаємо, і як їх варто оформляти.

Отже, стаття може бути або Вашою власною, або чужою, запозиченою з якогось іншого ресурсу. До чужої статті необхідно написати коментар для Ваших читачів, чим Вас зачепила чи зацікавила ця публікація, за бажанням також можна проілюструвати думки, викладені у статті, власним прикладом. І звичайно ж, обов’язково додайте внизу посилання на першоджерело.

Кожна стаття розміщається в певній категорії. Перегляньте список категорій в розкривному списку “Категорія” та оберіть найбільш відповідну для Вашої статті. Якщо Ви не можете визначитись з категорією, оберіть “Не можу визначитись”, і ми підберемо її самостійно, або створимо нову.

Кожна стаття повинна мати назву та одну чи кілька ілюстрацій. Свою статтю можна відправити безпосередньо через форму, вписавши її назву в поле “Заголовок”, саму її скопіювати в поле “Стаття”, а зображення вислати приєднаним файлом. Також статтю можна відправити в “блокноті”, MS Word чи LibreOffice приєднаним файлом. Якщо Ви надішлете нам статтю в одному з двох останніх редакторів зі вставленими зображеннями, обов’язково вишліть нам ці зображення ще й окремо приєднаними файлами. В такому разі всі елементи статті варто заархівувати й вислати нам одним архівом як приєднаний файл. Якщо Ви хочете додати до своєї статті відео, завантажте його на відеосервіс (youtube, vimeo тощо) і вставте посилання у статтю в те місце, де повинно знаходитись відео.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту, натисніть Ctrl+Enter і запропонуйте свій варіант.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: